Yeni bir ürün lansmanı yaparken ya da yepyeni bir marka oluştururken, markayı pazara sunup hedef kitlenin dikkatini çekebilmek ve bunu doğru zamanda doğru yerde yapabilmek için; dahası hatırda kalabilmek için, profesyonel desteğe ihtiyacınız olacaktır.

Yeni bir ürün lansmanı yaparken ya da yepyeni bir marka oluştururken, markayı pazara sunup hedef kitlenin dikkatini çekebilmek ve bunu doğru zamanda doğru yerde yapabilmek için, dahası hatırda kalabilmek için, profesyonel desteğe ihtiyacınız olacaktır. Bunların yanında bir de markanızı muhtemel taklit ve marka ihlal sorunlarına karşı korumanız gerekir.

Branding hizmetlerimiz, marka kimliğinizi oluşturmanıza ve markanızın önceliklerini belirlemenize yardımcı olurken, bir yandan da markanızın doğru sebeplerle dikkat çeken bir marka olmasını sağlayacak uzun soluklu pazarlama planını birlikte oluşturmamızı içerir.

Eğer mevcut bir markayı canlandırmaya çalışıyorsanız, öncelikle markanızın geçmişini derinlemesine çalışıp, güçlü ve zayıf yönlerini iyice anlamaya çalışırız. Ancak bu aşamadan sonra onca kaynak harcayarak geliştirdiğiniz markanızı değerlerini kaybetmeden ve sizin vizyonunuzdan uzaklaşmadan hayata döndürüp güçlendirecek bir aksiyon planı geliştirebiliriz. Bundan sonra geriye planı uygulamak ve markanızın pazarda yeni bir yer kazanıp güçlenmesini izlemek kalır.

 

Branding Hizmetlerine Neler Dahildir? 

Müşterilerimizin farklı ihtiyaç ve taleplerine göre şu hizmetleri sunuyoruz:

  • Marka stratejisi belirlenmesi
  • Kurumsal kimlik tasarımı
  • Markanın pazarlama planının geliştirilmesi
  • Marka güvenliği (IP) danışmanlığı

Bu web sitesi çerezleri kullanır.

Lütfen çerez politikamızı okuyun.