Hakkımızda

Gelin, daha yakından tanışalım!

 

Pier Consulting, hizmetlerini müşterilerinin projelerine göre şekillendirir. Büyük ya da küçük işlerde ve uzun soluklu ya da tek seferlik projelerde çalışma esnekliğine sahiptir. Bu sayede, müşterinin ihtiyacına göre, hem dışarıdan gelen bir servis sağlayıcı, hem de müşterinin ekibinin bir parçası gibi çalışma imkânı olur.

Hakkımızda

Pier'da müşterilerimizi yakından tanımaya çalışır ve
ihtiyaçlarına özel çözümler sunarız.

  • Pier Consulting Hakkında
  • Kurucumuzla Tanışın

Pier Consulting, 2021 yılında Avusturya'nın Bregenz kentinde kuruldu. Şirket ismini Konstanz Gölü'nün teknelere güvenle destek sağlayan, birbirinden güzel iskelelerininden alıyor. 

Pier, dört ana alanda hizmet veren butik bir pazarlama danışmanlığı şirketidir:

Proje Yönetimi

Branding & Marka Yönetimi

Etkinlik Yönetimi

Kurumsal Eğitimler

Hizmetlerimizi, müşterilerimizin projeye özel ihtiyaclarına göre şekillendiriyoruz. Müşterilerimizle küçük ya da kapsamlı projelerde ve uzun ya da kısa dönem işlerde çalışabiliyoruz. Bu bize müşterimizin tercihine göre bir servis sağlayıcı ya da şirket ekibinin bir parçası gibi çalışabilme esnekliği veriyor. 

 

YOL HARİTAMIZ

Her konuda eşitliğe inaniriz. Büyüklüğü ya da iş alanı ne olursa olsun, her şirkete ihtiyaclarına göre tasarlanmış pazarlama çözümleri sunarız.

 

HEDEFİMİZ

Hizmetleriyle aranan, güvenli bir iskele gibi projenizi teslim edebileceğiniz uzun soluklu iş ortağınız olmayı amaçlıyoruz.

 

Pınar, entegre pazarlama iletişimi, CRM, etkinlik yönetimi, kurumsal eğitim, halkla ilişkiler, sosyal medya yönetimi ve sürdürülebilirlik iletişimi konularında, hem B2B hem de B2C ortamında 15 yılı aşkın tecrübeye sahip. 

Louis Vuitton'da çalıştığı altı yılda sayısız müşteri daveti, mağaza açılışları, personel eğitimi ve tüm dünyada kullanılacak yeni bir CRM ve branding veritabanının lansmanını gerçeklestirdi. 

Porsche Design Marka Müdürü olduğu dönemde, markanın Türkiye pazarına girişinden sorumluydu ve markanın buradaki ilk mağazasını açtı. 

Swarovski'de geçirdiği yedi yılda ise, önce Türkiye ve Ukrayna'nın, daha sonra tüm Gelişmekte Olan Pazarlar bölgesinin pazarlama ve iletişimini yönetti. Son olarak, şirketin Avusturya'daki genel merkezinde Global Iletişim Müdürlüğü görevini üstlendi. 

Swarovski'nin İstanbul ofisinde çalıştığı dönemde aynı zamanda, saygın moda okulu IFA Paris'te Fashion MBA öğrencilerine "Gelişmekte Olan Pazarlarda Lüks Kavramı" dersi verdi. 

2021 yılında Pier Consulting'i kurmadan önce, Wolford'un Bregenz'deki gelen merkezinde Global Iletişim departmanının başındaydı. 

Pınar, üniversite eğitimini Amerika'nin Connecticut eyaletinde bulunan University of Hartford'da Iletişim üzerine tamamladıktan sonra, aynı üniversitenin Barney School of Business fakültesinde tam burslu olarak Pazarlama ve İşletme üzerine MBA diplomasını aldı. 

Bu web sitesi çerezleri kullanır.

Lütfen çerez politikamızı okuyun.