Proje Yönetimi

Zorlu şartlar, çoğu zaman doğru karar almayı güçleştirir. Böyle durumlarda şirketler, kendi bünyelerinde çok başarılı bir pazarlama departmanları olsa dahi, önemli projeleri için dışarıdan destek almaya ihtiyaç duyarlar.

Zorlu şartlar, çoğu zaman doğru karar almayı güçleştirir. Böyle durumlarda şirketler, kendi bünyelerinde başarılı bir pazarlama departmanları olsa dahi, önemli projeleri için dışarıdan destek almaya ihtiyaç duyarlar. Bu çok doğaldır ve biz, bu gibi durumlarda size destek olmak için hazırız çünkü ekip dışından birinin bakış açısı her zaman faydalıdır.

İster uzun süreli bir CRM projesi, ister yeni bir ürünün lansmanı, ister bir sosyal sorumluluk projesi olsun, elinizdeki projenin idaresini dışarıdan bir uzmana devretmek, kendi ekibinizin günlük işlerinden geri kalmamasını ve verimliliklerinin düşmemesini sağlayarak size zaman ve kaynak tasarrufu sağlar.

Pier Consulting’de hem kısa hem de uzun süreli proje yönetimi hizmeti veriyoruz. Projeyi, müşterinin ekibinden gelen bilgiler doğrultusunda tasarlayıp, yürütme sürecini baştan sona yönetiyor ve tüm ilgili kişileri, tıpkı bir şirket çalışanı, ekibin bir üyesi gibi birbirine bağlıyoruz – ve bütün bunları objektif bir üçüncü parti gözüyle yapıyoruz.

Her sorunu çözmenin birden fazla yolu olduğuna inanıyoruz. Proje Yönetimi hizmetimizle hem şirketiniz, hem de söz konusu projeniz için en doğru çözümü bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Bu web sitesi çerezleri kullanır.

Lütfen çerez politikamızı okuyun.