Sektörler

Endüstriyel bilginin önemini biliyoruz. Pazarlama uygulamalarında yaşadığınız zorlukları bu şekilde analiz eder ve uzun ömürlü çözümler sunarız.

  • B2B Moda
  • B2C Moda
  • Turizm
  • Diğer Endüstriler

Bağımsız premium ve lüks markaları en doğru perakende mağazalarına ulaştırıyoruz.

Kendi pazarlarında başarısını ispatlamış, yurtdışı pazarlarda büyümek için çalışan bağımsız premium ve lüks markalardan oluşan geniş bir portföyü temsil ediyoruz. Müşterilerimiz deri ürünler, hazır giyim, aksesuar ve kozmetik ürünleri markalarından oluşur. Amacımız, müşterilerimizi, markalarının doğru hedef kitleye ulaşacağı perakende mağazalarına (fiziksel ya da e-ticaret) yerleştirmek. Bunu, dünya çapında alıcılarla direk iletişim kurarak yapıyor ve böylece yüksek showroom veya acente ücretlerini ortadan kaldırıyoruz.

Hizmetlerimiz hem marka sahibi hem de perakendeciler için kazanç sağlar. Marka erişimini yeni pazarlara genişletir, önemli ölçüde yeni marka bilinirliği kazandırır ve satışları artırır. Perakendeciler zengin marka portföyümüze direk bağlanarak en uygun toptan satış fiyatlarına ulaşır ve müşterilerini gelecek vadeden yeni markalarla tanıştırma şansına sahip olurlar.
Perakendecileri, mevcut marka seçkilerini tanımak, nerede daha güçlü olduklarını ve potansiyel genişleme alanlarını anlamak ve takipçileri ve müşterileri hakkında bilgi toplamak için dikkatle inceliyoruz. Daha sonra her perakendeciye, topladığımız bilgilere dayanarak, mağazalarına en uygun olacak seçili bir marka portföyü sunuyoruz.
Böylece müşterilerimiz, performanstan bağımsız olarak aylık ücret talep eden acentelere düzenli ücret ödemekten ve pazar araştırmalarına zaman ve kaynak ayırmak zorunda kalmaktan kurtuluyor.

 

 

                                                 

 


Wholesale Buyers: Find us on JOOR
View our linesheets. Place and track orders.
https://www.jooraccess.com/pierconsulting

 

Moda sektörü, pazarlama söz konusu olduğunda sektörel bilgi ve uzmanlık gerektirir. Moda markası sahibi müşterilerimizin işlerini geliştirmek üzere, endüstri hakkında derinlemesine bir anlayış ve benzersiz bir bakış açısı sunmak için buradayız.

Moda dünyası sürekli hareket halindedir. Sezonsal olarak değişen trendleri ve teknolojiyi yakalamak çoğu zaman dışarıdan yardım almayı gerektirir. Pier Consulting'de hem yeni kurulan moda markalarına, hem de sektörün köklü oyuncularına hizmet veriyoruz. Bizim desteğimiz sayesinde müşterilerimiz en iyi bildikleri iş olan tasarıma ve üretime odaklanabiliyor ve modayı şekillendirmeye devam ediyor.

Moda müşterilerimize marka yaratma (ya da marka yenileme), marka bilinirliğini artırma, influencer ilişkileri, sosyal medya stratejisi geliştirme, sürdürülebilirlik iletişimi ve fikri mülkiyet (IP) hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimizin hedeflerini anlamak için onlarla omuz omuza çalışıyor, böylece hedefe ulaşmalarını hızlandırıyoruz. 

Moda sektöründe beklentiler yüksek, teslim süreleri ise çok kısadır. Pazarlama görevlerini müşterilerimizin üzerinden alarak, onların en iyi bildikleri işe odaklanmaları ve zamandan ve değerli kaynaklardan tasarruf etmelerini sağlıyoruz.

 

                  

 

Turizm alanındaki müşterilerimiz için harici bir Pazarlama ve İletişim departmanı gibi hareket ediyor ve marka bilinci oluşturma, halkla ilişkiler, sosyal medya yönetimi ve etkinlik hizmetleri sunuyoruz.

Turizm ve yeme-içme şirketleri günümüz şartlarında, sektörün sürekli değişen kurallarına ayak uydurmaya çalışırken, pazarlama konusunda desteğe ihtiyaç duyuyor. Turizm müşterilerimiz icin modern dünyanın değişen koşullarını sürekli takip ediyor ve onların pazarlama departmanı gibi hareket ederek iş yüklerini azaltıyoruz. 

Otel ve restoran markaları için halkla ilişkiler, marka yönetimi, etkinlik yönetimi ve influencer iliskileri gibi hizmetler sunuyoruz. Müşterilerimiz adına Covid-19 ve diğer sağlık ve güvenlik yönetmelikleri hakkındakı gelişmeleri, sektördeki son trendleri ve rakiplerini yakından takip ederek, müşterimizin ekibinin bir parçası gibi hareket ederiz. 

Turizm alanında faaliyet gösteren müşterilerimiz kimi zaman uzun soluklu iletişim desteği, kimi zamansa proje bazlı etkinlik planlama, influercer ilişkileri yönetimi ya da branding hizmetleri talep ederler.

 

 

   

Her sektörden, her büyüklükte müşteriye hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimiz müşterilerimizin hangi sektörden olduğuyla sınırlı değildir. Sattığınız ürün ya da verdiğiniz hizmet ne olursa olsun, şirketinizin bir parçası gibi çalışarak size en iyi pazarlama uygulamalarıyla ilgili danışmanlık veririz. 

Çok farklı alanlardan gelen bir çok müşteriye hizmet veriyoruz. Size gereken desteği sağlamak icin tek ihtiyacımız olan şey, projenizin detaylarını ögrenmek ve talebinizi iyi anlamaktır. 

Yukarıda belirtilen sektörlerin dışında, Kozmetik, FMCG, Eglence ve Takı sektörlerinden gelen müşterilere de pazarlama danışmanlığı hizmetleri sunmaktayız.

  

Bu web sitesi çerezleri kullanır.

Lütfen çerez politikamızı okuyun.